TŁUMACZENIA

techniczne

TŁUMACZENIA

prawno-ekonomiczne

LOKALIZACJA

oprogramowania

ATRAKCYJNY SYSTEM RABATOWY | WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG | OBSŁUGA NIESTANDARDOWYCH FORMATÓW

Tłumaczenia specjalistyczne

Firma TradTech wykonuje tłumaczenia z wielu różnych dziedzin. Poniżej wymieniono najważniejsze obszary specjalizacji naszej firmy. TŁUMACZENIA TECHNICZNE Wykonujemy tłumaczenia między innymi z takich dziedzin, jak elektronika, elektrotechnika, elektryka, gazownictwo, budowa maszyn, architektura i projektowanie, motoryzacja, budownictwo, produkcja itp. Tłumaczymy instrukcje, dokumentację przetargową, interfejsy i skrypty oprogramowania, strony internetowe, projekty, specyfikacje techniczne, katalogi, zapytania ofertowe, korespondencję […]

Firma TradTech wykonuje tłumaczenia z wielu różnych dziedzin. Poniżej wymieniono najważniejsze obszary specjalizacji naszej firmy.

TŁUMACZENIA TECHNICZNE

Prześlij tekst do wyceny Wykonujemy tłumaczenia między innymi z takich dziedzin, jak elektronika, elektrotechnika, elektryka, gazownictwo, budowa maszyn, architektura i projektowanie, motoryzacja, budownictwo, produkcja itp. Tłumaczymy instrukcje, dokumentację przetargową, interfejsy i skrypty oprogramowania, strony internetowe, projekty, specyfikacje techniczne, katalogi, zapytania ofertowe, korespondencję i inne. Wykorzystujemy oprogramowanie CAD firmy Autodesk, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć skomplikowane projekty tłumaczeniowe bez konieczności eksportowania i importowania danych, które mogłoby skutkować problemami z formatowaniem.

TŁUMACZENIA PRAWNICZE I EKONOMICZNE

Posiadamy zespół tłumaczy i konsultantów realizujących tłumaczenia prawnicze i ekonomiczne, w tym tłumaczenia umów, wniosków (również wniosków o dofinansowania do UE i NCN), orzeczeń, raportów, bilansów, rozliczeń i podobnych dokumentów. Nasza firma przygotowała specjalną ofertę na tłumaczenie wniosków o granty badawcze. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć tutaj.

TŁUMACZENIA MEDYCZNE

Szczególną dziedzinę tłumaczeń stanowią tłumaczenia medyczne, które obejmują nie tylko dokumenty związane bezpośrednio z zagadnieniami natury naukowo-medycznej, ale również obszerne opisy i specyfikacje sprzętu medycznego oraz elementów wyposażenia placówek medycznych. Oferujemy ekspresowe tłumaczenia dokumentacji pacjenta po stawkach, jak za tłumaczenie zwykłe.

NAUKI HUMANISTYCZNE I SPOŁECZNE

Choć tłumaczenia z zakresu nauk humanistycznych i społecznych nie są zazwyczaj traktowane jako specjalistyczne, w przekonaniu twórców firmy TradTech stanowią one odrębną gałąź specjalizacji. Do realizacji zleceń z tego obszaru tematycznego angażujemy osoby posiadające odpowiednie przygotowanie kierunkowe, dzięki czemu uzyskujemy wysoką jakość merytoryczną, przy jednoczesnym zapewnieniu spójności i jasności języka dzięki użyciu nowoczesnych narzędzi do tłumaczenia.

Zapytanie ofertowe

Masz wątpliwości? Chcesz zadać nam pytanie? Skorzystaj z formularza:

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy:
537 413 139